Pro média

Newslettery zámku:

Newslettery zasíláme 3x-4x ročně. Najdete v nich aktuální informace o otevírací době, akcích a výstavách. Pokud byste chtěli newsletter dostávat přímo do své emailové schránky, napiště nám na vimperk@npu.cz.

Souhrnné zprávy:

Každý rok zámek Vimperk vydává ohlednutí za uplynulým rokem. Můžete se v něm dočíst o návštěvnické sezóně, konaných akcích, edukačních programech a spoustu dalších zajímavých informací.

Letáček:

Tisk letáčku byl pro období rekonstrukce v letech 2018–2020 pozastaven.

Letáčky zasíláme vytištěné poštou - pokud byste se chtěli připojit a nabízet je svým hostům či návštěvníkům napište prosím na adresu vimperk@npu.cz a uveďte množství letáků, které byste rádi odebírali (10 - 20 ks). Leták bude tištěn třikrát ročně (pro období duben-červen, červenec-srpen, září-říjen).

Tiskové zprávy

Požár v jedné z věží vimperského zámku? Naštěstí jen fiktivní!

22. 6. 2018

vydal Vimperk

Speciálního cvičení se zúčastnily všechny složky integrovaného záchranného systému.

Muzeum Vimperska se raduje z nalezení malého pokladu!

20. 2. 2018

vydal Vimperk

Začátek roku 2018 se na vimperském zámku přinesl především intenzivní práci na projektu IROP Horní zámek Vimperk (Winterberg). Součástí těchto prací bylo i rozebírání...

Probouzení zimního zámku může začít!

27. 3. 2017

vydal Vimperk

Ministr kultury Daniel Herman a ředitelka Národního památkového ústavu Naďa Goryczková dnes svým podpisem stvrdili start obnovy vimperského zámku. Hradozámecký komplex...